Ślubne sesje zdjęciowe

Reportaż Ślubny

Naturalnie chwytając momenty, które się nigdy nie powtórzą, wykonujemy reportaż ślubny, w którym opowiadamy historię jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu. Układając powoli rozwijającą się opowieść, od nerwowych chwil przed samą ceremonią, pierwszego pocałunku jako mąż i żona, do radosnego pierwszego tańca, tworzymy wyjątkowe zdjęcia ślubne, dzięki którym będziesz przeżywać ten dzień od nowa, raz po raz.

Tworząc reportaże ślubne w Krakowie i Małopolsce od lat, wiemy co jest najważniejsze w pracy fotografa ślubnego. Pracując w tle, łączymy światło i treść w piekną kompozycję. Wiedząc gdzie stanąć, by uchwycić moment, który zaraz się rozwinie, wyłapujemy najmniejsze detale. Skupiamy się na tworzeniu fotografii ślubnej, która sprawi, że się uśmiechniecie, a prawdziwe emocje tego magicznego dnia - śmiech, łzy, radość - znów ożyją.

Doceniamy niepowtarzalność wesela, dlatego w fotografii ślubnej zwracamy szczególną uwagę na najmniejsze i najbardziej ulotne chwile, pozwalając Wam i Waszym bliskim naprawdę uczestniczyć i cieszyć się świętowaniem Waszej miłości.

Zdjęcia w albumie ślubnym pokazywać będą przede wszystkim bezcenne momenty, jak błysk w oku, Twoje pierwsze spojrzenie jako Pana Młodego na kobietę swojego życia i Twoje łzy radości gdy On powie "tak". Album ślubny wraz ze zdjęciami gości, którzy tak świetnie się bawili, Twojej pięknej sukni w której wyglądałaś zjawiskowo i magicznej dekoracji, stanowi unikatowy prezent dla Was i Waszych bliskich.

Nasze długoletnie doświadczenie w fotografii ślubnej w Krakowie i całej Małopolsce, nauczyło nas tworzyć reportaże ślubne, będące niezwykłym odzwierciedleniem Waszej wyjątkowości i unikatowego klimatu Waszego ślubu.

Plener Ślubny

Ślubna sesja zdjęciowa to czas gdy emocje z wesela już opadną, a energia Waszej miłości wciąż rozświetla i chcecie się nią dzielić. Delikatne gesty, czułe spojrzenia i bycie ze sobą bez pośpiechu. To moment gdy jesteście tylko we dwoje i możecie pokazać się od innej strony. Sesja ślubna w plenerze jest niesamowita również dlatego, że pozwala na zrobienie wymarzonych zdjęć w wymarzonym miejscu.

Kraków i jego okolice to zbiór niezwykłych i różnorodnych miejsc na sesje zdjęciową w plenerze. Marzy Wam się romantyczna sesja spacerując przez Rynek Główny i Sukiennice? Zawsze chcieliście sesję ślubną na Kazimierzu, w ulubionej knajpce? A może najlepiej czujecie się wśród nowoczesnych i minimalistycznych obiektów? Które tło pasuje do Waszej miłości najbardziej?

Jeśli cenicie sobie bardziej naturalność i marzy Wam się sesja w otoczeniu przyrody, to najlepszym wyborem będą okolice Krakowa. Sesja ślubna na polu lawendowym, wśród skałek Twardowskiego, a może na zamku w Ojcowie? Sesja ślubna na łące, zimą? W lesie, jesienią? To tylko niektóre pomysły na piękny plener ślubny w Krakowie i jego okolicach.

Bez względu na to czy będzie to sesja zdjęciowa w ogrodzie botanicznym, miejskim parku czy jakimkolwiek innym miejscu w Krakowie lub okolicach, najważniejsi jesteście Wy i to co Was łączy.

Sesja Narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to wyjątkowy czas na spotkanie z osobą, którą kochasz i z którą pragniesz dzielić życie. To opowieść o Was, Waszej wspólnej drodze i tylko Waszych miejscach. Planowanie ślubu to mnóstwo emocji. Sesja narzeczeńska to okazja na zwolnienie tempa i bycie tylko dla siebie.

Marzycie o sesji w magicznym Krakowie? Najszczęśliwsi jesteście w domu z kubkiem herbaty? A może na spacerze, odkrywając nieznane? Która wizja odzwierciedla Wasze wyjątkowe osobowości? Najlepsza wizja to ta, dzięki której sesja narzeczeńska będzie świetną okazją na rozluźnienie się, wspólną zabawę i śmiech. Bądźcie sobą, po prostu. Ta sesja to wyjątkowy czas tylko dla Was.

Uwielbiamy chwytać momenty, które są unikalne dla Waszego związku, w miejscach, które mają za sobą historię. Kraków, pełen pięknej architektury, brukowanych uliczek i klimatycznych miejsc to idealne tło na na sesje zdjęciową. Ulubiona kawiarnia, park, przystanek a może inne miejsce, które ma dla Was szczególne znaczenie? Znając doskonale Kraków, jego okolicę i całą Małopolskę, chętnie podsuniemy pomysły i pomożemy wybrać idealną lokalizację.

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej to piękna dekoracja wesela, która nadaje mu unikalny charakter, a także pamiątka wyjątkowego czasu, jakim jest Wasze narzeczeństwo.

Portfolio

fotograf-myszkowski-jedo.jpg
fotograf-na-wesele.jpg
zdjecia-rodziny-wesele-panstwo-mlodzi.jpg
zdjecia-na-pamiatke-ze-slubu.jpg
zdjecia-ze-slubu-kosciol.jpg
zdjecia-z-wesela.jpg
zdjecia-w-parku-krakow.jpg
fotografia-w-plenerze.jpg
zdjecia-slubne-mlodej-pary.jpg
profesjonalny-fotograf-na-wesele.jpg
wedding-photos-cracow.jpg
zdjecia-weselne-krakow.jpg
artystyczne-zdjecia-krakow.jpg
zdjecia-natura-widoki-para-mloda.jpg
fotografia-slubna-krakow.jpg
fotograf-w-krakowie-imprezy-okolicznosciowe.jpg
fotografia-weselna-krakow.jpg
profesjonalny-fotograf-w-krakowie.jpg
zdjecia-album-slubny.jpg
reportaz-slubny-zdjecia.jpg
sesja-slubna-krakow.jpg
zdjecia-z-parkietu-wesele.jpg
zdjecia-przed-kosciolem.jpg
 

Opinie

Daniel Myszkowski

503 090 616

Niepokorny entuzjasta codzienności, gdzie odnajduje piękno i magię. Inspiruje go natura i ludzie i to wszystko co wokół. To co skupia jego uwagę, to także uniwersalność zawarta w minimalistycznych, na pozór prostych kadrach, które mają jednak intensywność przekazu zarówno w warstwie wizualnej, jak i symbolicznej. Od 2005 roku członek Krakowskiego Klubu Fotograficznego. Fotograf roku 2010, 2011, 2013. Ma na swoim koncie udział w wielu wystawach m.in. Palazzo Bonaguro we Włoszech, Muzeum Sztuki w Cluje Napoca w Rumunii z udziałem m.in. Marcina Ryczka i Bogdana Frymorgena.

Wyślij pytanie albo zarezerwuj termin

Zapytaj o wolne terminy
503 090 616 792 411 138