Historie, które trwają. Relacje, które się budują

Filmowanie na weselach i ślubach

Portfolio

B+M  #loveishere
K +S  #loveishere
M+M  #loveishere
A + J #loveishere
A+A #loveishere
#love is here Ania + Jakub
E+G #loveishere
Dorota i Kacper
Agnieszka i Jerzy
Kamila & Michał
J+G Love/is/here
Iza & Jarek
M+K #LOVE IS HERE
Weronika i Michał

Film Ślubny

Tworzenie filmów ślubnych w Krakowie i całej Małopolsce to nasza pasja. Wierzymy, że połączenie Waszej unikalnej historii i naszego profesjonalizmu to podstawa pięknego filmu ślubnego, który będzie Was wzruszał przez lata. Ślub to prawdziwie wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Wasz film ślubny nie może być inny. Kreujemy filmy ślubne, tak by wciągały emocjonalnie i pokazywały Waszą miłość w cudowny i efektowny sposób.

Jako kamerzyści ślubni skupiamy się na uchwyceniu zarówno pojedynczych momentów jak i tych przedłużonych, niepowtarzalnych chwil. Łzy wzruszenia, spontaniczny śmiech, pierwszy taniec. Komponujemy te wszystkie obrazy tak, by tworzyły pełną historię ślubu. Każdą opowieść starannie układamy i udoskonalamy, kadr po kadrze, zdając sobie sprawę, jak ważną pamiątką jest film ślubny.

Malując wyjątkowe historie, tworzymy filmy ślubne w Krakowie i całej Małopolsce od lat. Profesjonalny sprzęt, artystyczne spojrzenie i indywidualne podejście pozwalają nam wtopić się głęboko w emocje ślubu. Tak by film, który kreujemy, był wiernym odbiciem nastroju i uczyć jakie towarzyszyły Wam w pierwszym dniu podróży jako mąż i żona.

Teledysk Ślubny

Sceneria Krakowa, intymne spojrzenia, gesty, śmiech i ta unikalna historia, której nie mógłby napisać nikt poza Wami. Chcemy uchwycić jej istotę i opowiedzieć ją.

Przygotowania do ślubu, podziękowania dla rodziców, pierwszy taniec. Każde wesele to zbiór pięknych i niepowtarzalnych momentów. Teledysk ślubny to ich kwintesencja. Krótki, wzruszający i pełen emocji film z klimatyczną muzyką w tle.

Wykorzystując najważniejsze wydarzenia wesela i piękne otoczenie Krakowa, kształtujemy zestaw obrazów ukazujący Waszą pasję i magię relacji. Łącząc kluczowe momenty, ten krótki film ślubny daje niesamowity efekt. Przedstawia esencję Waszej wyjątkowej opowieści.

Teledyski ślubne są obecnie najczęściej oglądaną pamiątką z wesela, do której chętnie i często się wraca. Kreujemy je tak, by w ciągu paru minut przypomniały Wam magiczne chwile i to co czuliście w tym niezwykłym dniu.

Korzystając z nowoczesnych technologii i zaawansowanych programów do montażu wideo, tworzymy artystyczne filmy ślubne najwyższej jakości. Dzięki czemu można się nimi łatwo i szybko podzielić na Facebooku, Instagramie lub w innych, ulubionych mediach społecznościowych.

Plener Ślubny

Powiew Twojej zjawiskowej sukni ślubnej, szum wiatru, spontaniczny śmiech. Piosenka, którą uwielbiacie lub inne dźwięki muzyki, które Was wyrażają. Takie przedłużone chwile może pokazać tylko plenerowy film ślubny. Nasza pasja do opowiadania historii miłosnych i najlepsze programy do montażu wideo, pozwalają nam malować Waszą miłość w wyjątkowy i artystyczny sposób, a Kraków jest idealnym do tego tłem.

Film ślubny w plenerze to najlepszy pomysł na przedłużenie magicznego dnia ślubu. To czas tylko dla Was, Waszej miłości i nieograniczonej wyobraźni. Możecie pokazać prawdziwych siebie i zrealizować najbardziej szaloną i oryginalną wizję filmu ślubnego. Wymarzony scenariusz, idealne miejsce, upragniona dekoracja. Doskonały pomysł na pokazanie Waszych pasji i tego co dla Was najfajniejsze.

Spacer po bulwarach wiślanych z balonami w ręku, romantyczny i urokliwy Kazimierz, bajkowe zamki Małopolski, a może Podhale i sesja plenerowa w Tatrach? Coś zupełnie innego? Uwielbiamy wyzwania i tworzenie filmów pełnych pasji i zaangażowania. Nie możemy doczekać się Waszej wizji.

Gdybyście potrzebowali inspiracji to chętnie pomożemy. Kraków i cała Małopolska obfituje w przepiękne i unikatowe miejsca, które są wręcz idealne na teledysk ślubny w plenerze.

Opinie

Paweł Jędo

792 411 138

Ci którzy go znają, twierdzą, że kiedy fotografuje bądź filmuje staje się obiektywem aparatu, dostrzega i uwiecznia drobne wzruszenia, błyski w oku, delikatne promienie słońca na twarzy i niewidoczne gesty miłości. Podczas pracy potrafi rozluźnić i wprowadzić taką atmosferę, iż całkowicie zapomina się o jego obecności i jest się po prostu sobą.
Jego introwertyczna natura pomaga mu pozostać niewidzialnym dla fotografowanych, w zamian zauważa te chwile, które warto zatrzymać. Kiedy kręci filmy, korzysta z intuicji. Dzięki temu jest daleki od szablonów.

Wyślij pytanie albo zarezerwuj termin

Zapytaj o wolne terminy
503 090 616 792 411 138